Хонолулу
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Киното

2 posters

Go down

Киното Empty Киното

Post  Селена Фокс Sun Nov 22, 2009 12:57 pm

Казвате любимия си филм, давате колкото пари ви поискам и пишете РП, че го гледатее!
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Киното Empty Re: Киното

Post  Дейзи Стюърт Thu Dec 03, 2009 7:39 pm

Тази седмица имаше прожекция на филма "Bloody Story" в киното. Дейзи решително си каза, че трябва да отиде. Все пак обичаше всички филми на ужасите! Те й бяха любимият жанр! Дълго време се чудеше какво да облече. Най-накрая измисли - една розова рокля (на 2 ред, първата) . С нея излеждаше чудесно. Само се съмняваше, че тъмният цвят на косата й не отиваше на дрехите, но все пак се чувстваше чудесно в нея. После се гримира - сложи си един розов гланц, сенки и черна спирала. След това се обу и взе такси към киното.
Когато пристигна видя голяма опашка покрай касата, която беше пред нея. Понеже беше по-известна от другите и имаше предварителен билет, влезе в киното без проблеми. Там видя още няколко известни певици, актриси и различни други хора с пропуск. Погледна около нея, за да си избере място. Тъкмо щеше да седне на едно място, но друга по-известна звезда я избълска и седна. Но Дейзи не се предаде и намери място до едно много по-готино момиче. То разговаряше по телефона си. Дейзи премина към нея и я попита:
- Извинявай, може ли да седна?
Момичето прекъсна разговора си и кимна одобрително. Скоро телефонният разговор й свърши и тя погледна Дейзи малко озадачено. Тя й се усмихна и й каза:
- Здрасти! Аз съм Дейзи! Приятно ми е.
- Здравей! - отвърна момичето приятно. - Аз съм Селена. Сигурно си ме виждала по ... подиумите. - и двете се засмяха.
- А мен по концертите. - и пак се засмяха тихо.
След малко филма започна, след като всички си седнаха по местата.
Когато филма свърши те решиха да се приберат заедно. По пътя се опознаваха и явно бяха на път да станат приятелки.
Дейзи Стюърт
Дейзи Стюърт
<Герой>
Киното Stars6

Брой мнения : 20
Точки : 28
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-24

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum