Хонолулу
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mc.Donald`s

3 posters

Go down

Mc.Donald`s Empty Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Sun Nov 22, 2009 12:55 pm

Сигурна съм, че всички знаете какво има в Мак Доналдс! Затова няма да слагам картинки.
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Дейзи Стюърт Thu Nov 26, 2009 6:55 pm

Дейзи влезе в магазина и застана пред таблото с меню. Чудеше се какво да избере. След изморителният ден работа искаше да хапне нещо. Избра си меню и отиде на касата. След като си взе поръчаните неща седна на една масичка и го изяде. Беше много гладна и дори не извика приятелка днес. После си отиде вкъщи и се отдаде на заслужена почивка.
Дейзи Стюърт
Дейзи Стюърт
<Герой>
Mc.Donald`s Stars6

Брой мнения : 20
Точки : 28
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-24

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Fri Jan 29, 2010 12:44 pm

На Сел и доскуча. Реши да се отбие покрай МакДонълдс.
Влезе вътре и се огледа. Отиде към една служителка и я поздрави:
- Добър ден. Ще искам една средна, студена кола и един Биг Мак. - поръча Селена и се усмихна. Служителката каза:
- Добре. Поръчката ви ще е скоро готова. - и се усмихна.
През това време влезе едно момиче. Селена не я познаваше, но и изглеждаше доста мила. Изведнъж някой извика зад Сел:
- Госпожице! Ето ви колата. Почакайте малко на онази маса за хамбургера. - беше служителката. На ризата и имаше бадж с името и: "Елеонора".
Селена бавно се домъкна до масата и седна. Извади една книга от чантата си и започна да чете. Момичето, което Сел забеляза неотдавна, седна на същата маса, след като поръча. Поздрави Селена и я попита за името и. Сел се стресна и разля колата си върху горнището на девойката...
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Саманта Грейс Fri Jan 29, 2010 12:55 pm

Саманта правеше обичайната си петъчна обиколка из магазините в мола. След като си купи някои дрешки от новите колекции на световноизвестните дизайнери, тя се умори и реши да хапне нещо в Мак Донълдс.
След като направи поръчката си, тя седна на една маса, на която се беше настанило едно момиче.
- Добър ден! - поздрави я тя. - Аз съм Саманта Грейс, накратко Сам. А ти си....?
Селена се стресна и разля колата си върху горнището на Саманта. Тя веднага се извини и каза, че ще й плати химическото.
- О, няма нищо страшно! - спокойно отговори Сам. - Тъкмо си купих една страшна блузка от новия магазин на партера! Отивам да се преоблека, а като се върна ще се запознаем!
След като каза това, Саманта влезе в една от тоалетните на ресторанта. След няколко минутки се върна, преоблечена с новата си блуза.
Саманта Грейс
Саманта Грейс
~Модче~
~Модче~

Брой мнения : 28
Точки : 32
Репутация : -2
Регистриран на : 2010-01-29

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Fri Jan 29, 2010 1:07 pm

След като момичето тръгна към тоалетните, Сел се хвана за главата:
- Боже мой! Има ли по-непохватен човек от мен!?
Сел се огледа наоколо и Елеонор извика:
- Ъ..Госпожице! Хамбургерът ви е готов.
- Идвам! - стана от масата и се насочи към жената. Взе хамбургера и се върна на мястото си. През това време Сара се върна...
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Саманта Грейс Fri Jan 29, 2010 1:20 pm

Когато Сам се върна, поръчката на Селена тъкмо бе станала готова. След малко Елеонора извика Саманта и й връчи поръчката.
- Тааааааааааа, как ти е името? - Сам беше много настоятелна и отново попита непознатото момиче за името й. - Ако не ти е приятно ще седна на друга маса... - плахо довърши Саманта, защото усети, че става много досадна.

Саманта Грейс
Саманта Грейс
~Модче~
~Модче~

Брой мнения : 28
Точки : 32
Репутация : -2
Регистриран на : 2010-01-29

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Fri Jan 29, 2010 1:25 pm

- Не, няма нужда да се местиш. И така..Ъм..аз съм Селена Фокс. - усмихна се Сел и пробута на момичето няколко долара, за да отиде на химическо. - А ти си? - попита приятелски Селена.
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Саманта Грейс Fri Jan 29, 2010 1:29 pm

- Саманта Грейс, накратко Сам - отвърна момичето и прибра парите, за да не обиди новата си приятелка. - Имам чувството, че съм те виждала някъде... Да не би да си модел? - запита Сам, като се опита да завърже простичък разговор със Селена.
Саманта Грейс
Саманта Грейс
~Модче~
~Модче~

Брой мнения : 28
Точки : 32
Репутация : -2
Регистриран на : 2010-01-29

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Fri Jan 29, 2010 1:36 pm

- Ами да. - изсмя се Селена. - Модел съм. Доста лесна работа и ти плащат добре. - усмихна се. - А ти? Къде работиш? - попита Сел. Очевидно беше, че много харесва новата си приятелка.
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Саманта Грейс Fri Jan 29, 2010 3:53 pm

- Интерсно. Аз съм моден дизайнер. Харесвам работата си, защото ме среща с много нови и интересни хора. Заплащането също е добро, но това за мен не е от голямо значение, защото родителите ми са доста заможни и могат да ме издържат без да се налага да работя - каза Сам. - Искаш ли да отидем някъде другаде? - попита тя, защото видя, че Селена вече е свършила с обяда си.
Саманта Грейс
Саманта Грейс
~Модче~
~Модче~

Брой мнения : 28
Точки : 32
Репутация : -2
Регистриран на : 2010-01-29

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Селена Фокс Fri Jan 29, 2010 4:00 pm

- Хм, значи работим в една сграда! И...добре! Ако искаш да се поразходим към парка и после да се приберем по домовете си. - кроеше странни планове Селена. - И накрая да отидем на дискотека!
Сам се съгласи и тръгнаха към парка.


Last edited by Селена Фокс on Fri Jan 29, 2010 4:17 pm; edited 1 time in total
Селена Фокс
Селена Фокс
*Админка*
*Админка*

Брой мнения : 150
Точки : 316
Репутация : 0
Регистриран на : 2009-11-21

https://roleplay-cool.forumotion.com

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Саманта Грейс Fri Jan 29, 2010 4:12 pm

- Страхотна идея! - възторжено отвърна Саманта. - Чух, че тази вечер в дискотеката ще дойде нов DJ! Всички много го хвалят и казват, че щял да става страхотен купон! - започна да обяснява Сам. - Но стига толкова приказки, ще го видим като отидем ще го видим. А сега към парка! - довърши тя и двете със Селена излязоха от ресторанта за бързо хранене.
Саманта Грейс
Саманта Грейс
~Модче~
~Модче~

Брой мнения : 28
Точки : 32
Репутация : -2
Регистриран на : 2010-01-29

Back to top Go down

Mc.Donald`s Empty Re: Mc.Donald`s

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum